Dla nas E-business to przede wszystkim tworzenie rozwiązań informatycznych oraz ich kompleksowa i profesjonalna obsługa. Przy tworzeniu każdego rozwiązania skupiamy swoje wysiłki na dokładnym poznaniu potrzeb klienta. Tylko na tej podstawie możemy wykreować aplikację odpowiadającą potrzebom biznesowym. Każda z tych aplikacji ma w istotny sposób usprawnić działanie firmy a tym samym przynieść korzyści finansowe.

W portfolio Naszych produktów należy wyodrębnić:


Jednym z wiodących produktów Naszej agencji jest tworzenie rozwiązań webowych (serwisów WWW) w oparciu o dostępne technologie. Agencja Nasza po wdrożeniu wielu serwisów internetowych stworzyła własny system CMS (Content Management System) w oparciu o dostępne na rynku technologie.

MV.CMS

Zestaw aplikacji internetowych pozwalających na łatwą aktualizacje i rozbudowę serwisu www przez użytkowników nie znających zaawansowanych technik komputerowych. Oprogramowanie umożliwia udostępnianie dowolnych treści w sieci WWW w sposób prosty i elastyczny. Narzędzie to umożliwia głęboką integrację technologii internetowych z procesami biznesowymi przedsiębiorstw.


MV.BDO

System stworzony w oparciu o technologie Microsoft.NET. Funkcją systemu jest proste zarządzanie zbiorami danych osobowych. Danych uzyskiwanych za pośrednictwem różnych kanałów , w tym kanałów elektronicznych takich jak internet. MV.BDO często wykorzystywany jest do różnych akcji marketingowych klientów takich jak: programy lojalnościowe , konkursy itp. Użyta technologia daje możliwości łatwego podłączenia do innych systemów np. serwisów WWW
Dzięki MV.BDO istnieje możliwość pełnego zarządzania danymi osobowymi zgodnie z wymogami GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).

W skład MV.BDO wchodzi:
- zarejestrowany zbiór danych osobowych
- aplikacja MV.BDO
- przetwarzanie danych osobowych (Administrator Danych Osobowych)

System MV.BDO to rozwiązanie, dzięki któremu skomplikowany proces przetwarzania danych osobowych może stać się prosty i tani.

ISP/ASP - Utrzymanie aplikacji

Wszystkie aplikacje tworzone dla Naszych klientów utrzymywane są na serwerach Media Vision Sp. z o.o. Chcąc mieć pełną kontrolę nad sprawnym , nieprzerwanym funkcjonowaniem aplikacji agencja Nasza zbudowała własną infrastrukturę telekomunikacyjno-informatyczną. Serwery Nasze umieszczone są w jednym z centrów serwisowych posiadających wysokiej jakości standard urządzeń oraz dostępu do Internetu.
Polityką Naszej agencji jest stosowanie urządzeń wiodących firm takich jak: Compaq, IBM , Cisco itp.

Intravision - System oparty na idei CRM - (Customer Relationship Management)

crm

Co to jest IntraVision?
IntraVision to system oparty na idei CRM (Customer Relationship Management) w której informacja i wiedza o kliencie stanowią kluczową wartość dla firmy. IntraVision to zbiór modułów pozwalających na efektywne zarządzanie firmą i relacjami z klientami

Jakie są cele sytemu IntraVision?
1. Pomoc w sprawnym zarządzaniu firmą
2. Polepszenie współpracy w firmie
3. Zorientowanie firmy na klienta
4. Rozpoznawanie na czas potrzeb klienta i szybka na nie reakcja
5. Gromadzenie wiedzy firmy w jednym, dostępnym  miejscu

Dla kogo jest system IntraVision?
Przeznaczeniem platformy IntraVision jest pomoc w realizacji celów biznesowych w firmach, które szczególnie potrzebują sprawnego narzędzia pozwalającego na czas odpowiadać na potrzeby klienta i dopasowywać się do jego specyficznych wymagań.
Szybka adaptacja systemu do specyfiki biznesowej firmy pozwala na szybkie osiągnięcie celów związanych z implementacją systemu IntraVision.

Jakie są cechy IntraVision?
IntraVision to przede wszystkim:
1. Funkcjonalność - moduły systemu stanowią skuteczne narzędzie do realizacji i kontroli prowadzonych działań w firmie dla klienta.
2. Bezpieczeństwo - Rozbudowane mechanizmy administracji pozwalają na pełną kontrolę dostępu do danych i wiedzy gromadzonej w systemie

Aktualnie IntraVision składa się z:

  • Modułu CRM Operacyjny
  • Modułu Projekt
  • Modułu Ewidencja ¦rodków Trwałych

 Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii informatycznej w systemie IntraVision możliwe jest tworzenie dowolnych aplikacji spełniających bieżące jak i przyszłe potrzeby firmy.

Jakie korzyści daje IntraVision?
1. Skuteczna i efektywna współpraca między pracownikami w firmie
2. Budowanie stałych relacji z klientami
3. Redukcja kosztów

Więcej informacji: http://www.intravision.pl

Budowa aplikacji intranetowych na zamówienie

Intranet to wewnętrzna, wydzielona sieć przedsiębiorstwa oparta na rozwiązaniach stosowanych w Internecie. Występują tu te same standardy, protokóły i aplikacje. Podstawowym celem Intranetu jest ułatwienie pracownikom dostępu do wspólnych danych. Firmowe witryny informacyjne wyglądają identycznie jak te spotykane w Internecie i mogą być oglądane za pomocą tradycyjnych przeglądarek internetowych. Szybkie łącza sieci firmowej pozwalają na korzystanie z technik multimedialnych, w tym telekonferencji i szkoleń on-line.
Media Vision Sp. z o. o tworzy rozwiązania intranetowe dostosowane do aktualnych potrzeb klienta. Skupiamy swoje wysiłki na doradztwie biznesowym oraz wiedzy informatycznej. Proponujemy najbardziej efektywne rozwiązania dopasowując je do standardów pracy klienta i jego możliwości finansowych.
Każde rozwiązanie jest "szyte na miarę".
 
Zobacz przykłady realizacji: