Informedia Polska Sp. z o.o.

Informedia Polska aktywnie działa na rynku polskim od marca 2004 roku.
Firma posiada dwa biura: w Warszawie i Krakowie. Do tej pory Informedia zorganizowała ponad 65 prestiżowych konferencji, kongresów i warsztatów, koncentrując się na następujących segmentach biznesowych:

  • Telekomunikacja
  • IT i Media
  • Prawo i Podatki
  • Marketing i Zarządzanie (poprzez ECU Marketing)
  • Farmacja
  • Przemysł

Informedia Polska jest wydawcą bezpłatnego magazynu: "Marketing przy Kawie", dystrybuowane do ponad 21 000 prenumeratorów.

Więcej informacji na stronach: www.informedia-polska.pl, www.marketingprzykawie.pl

2008.12.22

Ruszyła polska strona brytyjskiej firmy Cosatto www.cosattobaby.pl

Media Vision we współpracy z firmą Gagu.pl podjęła się stworzenia oraz wdrożenia projektu strony internetowej www.cosattobaby.pl. Celem powstania strony jest promocja produktów brytyjskiej marki Cosatto. Witryna ma za zadanie dostarczać Klientom oraz mediom aktualnych informacji dotyczących nowości, wprowadzanych do sprzedaży przez firmę. »

2006.10.12

Nowy serwis www.malaria.com.pl

Celem uruchomienia nowego serwisu www.malaria.com.pl jest zbudowanie programu edukacyjnego dla wszystkich tych, którzy planują wyjazd do regionów o podwyższonym ryzyku zapadnięcia na choroby tropikalne. Program obejmuje edukacje z zakresu profilaktyki malarii oraz wszelkich innych zagadnień z tym związanych. »

2006.06.01

Nowa wizualizacja serwisu www.astma.edu.pl

Internetowy serwis edukacyjny www.astma.edu.pl doczekał się nowej wizualizacji. Specjaliści z agencji Media Vision stworzyli nowoczesny i unikalny layout serwisu, który w jeszcze lepszy sposób trafia do grupy docelowej. »