Muraspec

Serwis: muraspec.pl
Realizacja: wrzesień 2003
Adres: www.muraspec.pl

Serwis internetowy muraspec.pl to kolejny projekt zrealizowany przez agencje interaktywną Media Vision. Witryna ta skierowana jest do osób poszukujących profesjonalnych oklein ściennych stosowanych w obiektach użyteczności publicznej.
Internauta znajdzie tu wiele ciekawych informacji. Do najważniejszych z nich z pewnością należy zaliczyć dział zawierający informacje techniczne produktów, rozbudowaną galerie zdjęć czy też FAQ, który rozwieje wątpliwości potencjalnych klientów. Warto też wspomnieć o mechaniĽmie on line, który umożliwia zamówienie próbki produktu.
W celu uzyskania optymalnego wyglądu serwisu, specjaliści z Media Vision Sp. z o.o. zdecydowali się na zastosowanie interaktywnej technologii flash. Mimo to, jego pozycjonowanie zakończyło się sukcesem.

Cele postawione firmie Media Vision Sp. z o.o.:

  • Wykonanie serwisu korporacyjnego dla firmy Muraspec przy dobraniu odpowiedniej technologii.
  • Wykorzystanie możliwości Internetu do zmniejszenia kosztów dotarcia z informacją do potencjalnych klientów
  • Zmniejszenie kosztów obsługi rekomendowanych partnerów biznesowych firmy Muraspec.
  • Zbudowanie ogólnopolskiego zasięgu kampanii informacyjnej przy wykorzystaniu pozycjonowania serwisu.

Firma Muraspec, to brytyjski producent specjalistycznych oklein ściennych stosowanych w obiektach użyteczności publicznej, który zaspokaja potrzeby ok. 70% odbiorców rodzimego rynku. Na początku 1997r firma założyła swoje biuro handlowe w Polsce. Pozwoliło to na właściwe zorganizowanie obsługi handlowej dla profesjonalnych odbiorców, jakimi są instytucje zarządzające takimi obiektami, jak budynki Administracji Państwowej, biura, hotele, szpitale, sanatoria, banki, obiekty gastronomiczne, kina, teatry, obiekty sportowe itp.
Pełna oferta obejmuje ponad 12 000 wzorów oferowanych jako standardowe na rynku Polskim. Firma Muraspec, jako producent szerokich oklein, ma praktycznie nieograniczone możliwości wzornicze, które można wykorzystać przy realizacji np. obiektów budowanych w sieci.