PZ Cussons

Serwis: pzcussons.pl
Realizacja: -
Adres: www.pzcussons.pl

Agencja interaktywna Media Vision uruchomiła serwis internetowy należący do międzynarodowego konsorcjum Pz Cussons specjalizującego się w produkcji kosmetyków i środków czystości. Witryna www.pzcussons.pl skierowana jest do Klientów poszukujących produktów o wyróżniającej się jakości.
Graphite, Morning Fresh czy Luksja to tylko niektóre produkty, z których specyfikacją możemy się zapoznać. Wielu z nas doskonale pamięta także takie środki czystości jak E czy Skrzat, wchodząc na strony serwisu możemy zapoznać się z ich właściwościami, ponieważ artykuły te oferowane są do dziś.
Oprócz szczegółowo opisanej historii, wartości czy misji firmy, internauta może skorzystać z szeroko rozbudowanej bazy FAQ, gdzie znajdzie odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania z zakresu używania kosmetyków i środków czystości. Wortal ten oprócz języka polskiego dostępny jest również w wersji angielskiej. Ważnym elementem wyróżniającym ten serwis jest zastosowanie systemu zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu pracownicy nieposiadający fachowej wiedzy z zakresu informatyki w łatwy sposób mogą zmieniać treść tekstów zamieszczonych na stronie. Innym ważnym elementem jest rozbudowany dział rekrutacji pracowników on line, dzięki któremu pracodawca w błyskawicznym tempie otrzyma wszystkie niezbędne informacje od kandydata.

Cele postawione firmie Media Vision:

  • Wykonanie serwisu korporacyjno-produktowego dla szerokiej gamy artykułów firmy Pz Cussons, a więc rozszerzenie działań marketingowych o nowe medium - Internet,
  • Wykorzystanie możliwości Internetu do informowania Klientów o właściwościach produktów firmy Pz Cussons,
  • Wykorzystanie sieci www do rekrutacji pracowników za pomocą rozbudowanego formularza praca on-line.

PZ Cussons Polska S.A. to 3 lokalizacje - 2 Zakłady produkcyjne (Wrocław, Warszawa) oraz Biuro Główne w Warszawie na ul. Kolskiej. Interesy PZ Cussons Polska S.A. obejmują rynek krajowy oraz szereg rynków w Europie Centralnej i Wschodniej.
Główne marki w Polsce to E, IXI, płyn do płukania tkanin E, płyn do zmywania E, Morning Fresh, Skrzat, Luksja, Graphite, Makler, Kwiaty Polskie.
Naszym fundamentem jest jeden zespół ludzi, a pozytywne myślenie pozwalające odnosić wyraĽne sukcesy, charakteryzuje wszystkich pracowników naszej Firmy.